ALPINNING

 

 rozpis cvičení dle aktuální situace ZDE

     
     
     

 

 

   

                                     Zdenka Volavá                                     

 

 

     Alena Knápková                                       Michal Strejček

 ON-LINE rezervace

Telefon recepce: 731 674 620

 

 

ALPINNING™- Indoor Walking nová motivace, nová energie, nová filozofie,

nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé

 

Představení ALPINNING programu

  ALPINNING nová motivace, nová energie, nová filozofie, nové skupinové cvičení. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu -  z chůze.

ALPINNING program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence. Každý účastník lekce si zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům. Díky nastavitelnému sklonu trenažéru je možné simulovat chůzi po rovině tak do prudkého kopce.

ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci z rukojetí. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií.

 

Přínos pro lidské tělo

Zpevnění hýžďových partií
ALPINNING™ program a především ideální sklon ALPITRACKu výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií. Což ocení každý z nás.

 

Redukce váhy
ALPINNING™ je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke štíhlé linii, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný ALPINNING™ trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

 

Pokožka
Pravidelný ALPINNING™ pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdravý životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

 

Kondice
ALPINNING™ pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky ALPINNING™ programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí ALPINNING™ a návštěvám ALPINNING™ center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu. ALPINNING™ program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.

 

Psychická vyrovnanost
ALPINNING™ program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting