JÓGA

 

  rozpis cvičení dle aktuální situace ZDE

     
     
     

Lektorky: Jarmila Kociánová, Barbora Tulisová

 

 ON-LINE rezervace

Telefon recepce: 731 674 620

Power jóga

Tento druh cvičení umožňuje optimální protažení a zformování svalů, zajišťuje jejich pružnost a ohebnost. Další výhodou Power jogy je, že trénuje správné dýchání, podporuje dobrou fyzickou kondici a zvyšuje soustředění, vnímání, čímž skvěle osvěžuje mysl. Není zátěží pro klouby, což je velmi žádoucí. Navíc zlepšuje držení těla a je výbornou prevencí při bolestech zad. V neposlední řadě také odbourává přebytečné kilogramy. Power joga slouží jako doplněk k ostatním sportům, ale může být i samostatnou disciplínou. Pokud se věnujete jiným sportovním odvětvím jako například tenisu, golfu, běhu nebo cyklistice může být pro vás Power joga vhodnou rozcvičkou a také  relaxací a vyrovnávajícím prvkem při jednostranném zatížení svalů a kloubů, které se správným cvičením Power jogy dostávají do rovnováhy. Tím se zabraňuje poškození pohybového aparátu.

Jóga zdraví a kondice

Jóga je ideálním cvičením pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásán), práce s dechem (pranajáma) a relaxace.

Cvičením jógy lze dosáhnout zlepšení kvality života v mnoha ohledech – budete se cítit odpočinutější, pružnější a budete lépe zvládat stres. Učí nás pracovat s dechem, rozproudit a zharmonizovat energii ve svém těle. Cvičení jógy by mělo pomoci odbourat chronický stres, naučit vás relaxovat a načerpat novou energii. Cvičení jógy také vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje funkce srdce.

PROČ VYZKOUŠET PRÁVĚ JÓGU?

·  zlepšení tělesné i duševní stability

·  posílení a protažení celého těla

·  zlepšení koncentrace

·  aktivní odpočinek

 

 

 

 


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting