Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Skupinová cvičení

Power jóga

Tento druh cvičení umožňuje optimální protažení a zformování svalů, zajišťuje jejich pružnost a ohebnost. Další výhodou Power jogy je, že trénuje správné dýchání, podporuje dobrou fyzickou kondici a zvyšuje soustředění, vnímání, čímž skvěle osvěžuje mysl.

Vstup je možný bez rezervace.

Informace

Vedoucí
Věk
Cena 100 Kč

za jednu lekci

Termín

Pondělí 18:30-19:30

Čtvrtek 18:30-19:30

Místo

Active club Dolní 3, relaxační sál 

Více informací

Power jóga

Není zátěží pro klouby, což je velmi žádoucí. Navíc zlepšuje držení těla a je výbornou prevencí při bolestech zad. V neposlední řadě také odbourává přebytečné kilogramy. Power joga slouží jako doplněk k ostatním sportům, ale může být i samostatnou disciplínou. Pokud se věnujete jiným sportovním odvětvím jako například tenisu, golfu, běhu nebo cyklistice může být pro vás Power joga vhodnou rozcvičkou a také relaxací a vyrovnávajícím prvkem při jednostranném zatížení svalů a kloubů, které se správným cvičením Power jogy dostávají do rovnováhy. Tím se zabraňuje poškození pohybového aparátu.

Jóga zdraví a kondice

Jóga je ideálním cvičením pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásán), práce s dechem (pranajáma) a relaxace.

Cvičením jógy lze dosáhnout zlepšení kvality života v mnoha ohledech – budete se cítit odpočinutější, pružnější a budete lépe zvládat stres. Učí nás pracovat s dechem, rozproudit a zharmonizovat energii ve svém těle. Cvičení jógy by mělo pomoci odbourat chronický stres, naučit vás relaxovat a načerpat novou energii. Cvičení jógy také vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje funkce srdce.

PROČ VYZKOUŠET PRÁVĚ JÓGU?

· zlepšení tělesné i duševní stability

· posílení a protažení celého těla

· zlepšení koncentrace

· aktivní odpočinek