SPINNING®

 

 rozpis cvičení dle aktuální situace ZDE

     
     
     
     
     
     
     

 

 

   

                         Romana Polívková                           Laďka Procházková                       Alena Knápková

 

 

                                                  Pavla Dlouhá                                      Honza Mička

 ON-LINE rezervace

Telefon recepce: 731 674 620

 

 

® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

 

Před více než patnácti lety se Johnny Goldberg připravoval na nejtěžší cyklistický nonstop závod na světě (Race Across America). A připravoval se doma v garáži na stacionárním kole SPINNER®, který si k tomu účelu sám vytvořil. Dalších 15 let vývoje, výzkumů a vědeckých studií, které probíhají v Mad Dogg Athletics pod vedením Johnnyho G, vytvořilo ze SPINNING® programu absolutně nejlepší tréninkový program na světě. Tak úspěšný, že za sebou táhně celou řadu napodobenin. Naším úkolem je  seznámit vás s originálem, který žádná kopie nemůže nahradit.

 

SPINNING® využívá fenomenálního spojení „mind-body“ (mysl a tělo).  Díky tomu se váš trénink či cvičení stane daleko účinnější než pouhý dril či napodobování instruktora. Tělo je vždy nástrojem toho, co řekne hlava. Pokud budete mít k jakémukoliv tréninku odpor, nezlepšíte se.  Nejprve musíte chtít, musíte mít vůli něco dokázat. Ať už je to výstup na nejvyšší horu světa nebo „jen“ zhodit pár přebytečných kilo. K tomu abyste dokázali využít své vůle, potřebujete znát základy jízdy.

 

 

 

 

SPINNING®, SPINNER®, SPIN® a SPINNING logo ® jsou ochranné známky ve vlastnictví společnosti Mad Dogg Athletics, Inc., které lze užívat jen se zvláštním svolením.

 

 

 

 


Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting