Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Skupinová cvičení

Spinning

SPINNING®  je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech, které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. 


Online rezervace cvičení

Informace

Vedoucí
Věk
Cena 130 Kč

za jednu lekci

Termín

ČERVENEC, SRPEN

Pátek 18:30 - 19:30 / Romana

Místo

Active club Dolní 3, Spinning

Více informací

 ® Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

Před více než dvaceti lety se Johnny Goldberg připravoval na nejtěžší cyklistický nonstop závod na světě (Race Across America). A připravoval se doma v garáži na stacionárním kole SPINNER®, který si k tomu účelu sám vytvořil. Dalších 15 let vývoje, výzkumů a vědeckých studií, které probíhají v Mad Dogg Athletics pod vedením Johnnyho G, vytvořilo ze SPINNING® programu absolutně nejlepší tréninkový program na světě. Tak úspěšný, že za sebou táhně celou řadu napodobenin. Naším úkolem je  seznámit vás s originálem, který žádná kopie nemůže nahradit.

 

SPINNING® využívá fenomenálního spojení „mind-body“ (mysl a tělo).  Díky tomu se váš trénink či cvičení stane daleko účinnější než pouhý dril či napodobování instruktora. Tělo je vždy nástrojem toho, co řekne hlava. Pokud budete mít k jakémukoliv tréninku odpor, nezlepšíte se.  Nejprve musíte chtít, musíte mít vůli něco dokázat. Ať už je to výstup na nejvyšší horu světa nebo „jen“ shodit pár přebytečných kilo. K tomu abyste dokázali využít své vůle, potřebujete znát základy jízdy.