Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Skupinová cvičení

Taneční workshopy

TANEČNÍ WORKSHOPY

Active CLUB si pro vás nově připravil taneční workshopy s lektory z různých koutů republiky. Workshopy budou trvat 90 minut a jsou přístupné široké veřejnosti. Tanečně se můžete těšit jak na různé styly street dance (hip hop, house, dancehall,...), tak na současný tanec, contemporary. Měsíčně budou k dispozici 2 workshopy. Jejich nabídka bude předem zveřejněna.

Taneční workshop je nutné si zarezervovat a předem zaplatit. A to buď na recepci Activu (Dolní 3, Žďár nad Sázavou) nebo přes rezervační systém https://rezervace.activezdar.cz , kde je možné po nabití klubové karty workshop uhradit.


Informace

Věk
Cena 250 Kč

nelze uplatnit slevy z depozitů

Workshop se koná pouze v případě naplnění minimální kapacity. Případné nekonání workshopu bude oznámeno alespoň 2 dny předem před konáním daného workshopu. Při platbě v hotovosti budou peníze vráceny zpět, v případě rezervace a platby přes rezervační systém je možné nabitou částku využít na některý z nadcházejících tanečních workshopů, nebo na jiné cvičení a aktivity Active clubu.

Termín

pátek 3.11. 2023 18:30 - 20:00 CONTEMPORARY - Daniel Sýkora https://instagram.com/daniel_sykora97?igshid=MzRlODBiNWFlZA==


neděle 19.11. 2023 18:00 - 19:30 HIP HOP - Tomáš Fero https://instagram.com/tomas_fero?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Místo

Active club, Dolní 3, Žďár nad Sázavou

Více informací