Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Výtvarné a estetické

Digitální kresba

Kroužek digitální kresby v programu ProCreate bude probíhat pod vedením zkušené lektorky. Předchozí zkušenosti s iPadem ani s Procreate nejsou třeba, vše Vám lektorka vysvětlí od základů.
Naučí studenty, jak tvořit tím nejmodernějším způsobem nádherné obrázky a skici, které se dají jednoduše a rychle opravit a následně použít jako návrhy na ilustrace.


Informace

Vedoucí

Lektorka Jitka Příhodová je absolventkou uměleckoprůmyslové školy a studia pedagogiky. Dnes se věnuje digitální kresbě a její výuce, na kterou se naprosto zaměřila. Její portrétní kresby jsou ohromující a má za sebou úspěšné projekty v oblasti ilustrace knih, reklamních designů, návrhů a individuálních konzultací a mentoringu.

Je držitelem akreditace MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy) pro vyučování kurzů ilustrace a sketchingu v Procreate. Zároveň působí jako učitelka na SUPŠ Jihlava-Helenín a je lektorkou v Národním pedagogickém institutu (NPI).

Tato přátelská a vstřícná lektorka je ochotná radit a pomáhat všem svým studentům a v Atelieru Skame vyučuje ilustraci a sketching v Procreate.Věk
Cena 3000 Kč
Termín

úterý 15:30 - 17:00 

Místo

Horní 2

Více informací