Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Active SVČ

Jdeme jaru naproti

Publikováno 20. března 2022 v kategorii Active SVČ.

Přesně v den a čas, kdy nastává astronomické jaro (20. března v 16:33) vyrazíme pěšky od Active clubu na večerní výšlap. Cena akce: 20 Kč.
Půjdeme k osadě Plíčky, ke studánce, kde si zazpíváme Modlitbu za vodu (J. Skácel, J. Pavlica) a pak budeme pokračovat na louku ke Krčově rybníku. Zde přiložíme do ohně svou trošku klestí, kterou po cestě sebereme. Oheň už zde bude založený naším kolegou. Po cestě si zahrajeme hru na pašeráky. U ohně si zazpíváme, opečeme buřtíky a protože už se bude stmívat, k domovu vyrazíme za svitu čelovek nebo baterek. Akce je určená pro rodiče s dětmi. Trasa měří 6 km a vede terénem, není sjízdná pro kočárky. Výšlap je vhodný pro zdatnější děti cca od 8 let, které jsou zvyklé chodit. Děti starší 12let mohou jít samy, u srazu odevzdají vedoucí písemný souhlas rodičů.
Vybavení: pevné turistické boty, oblečení do přírody, čelovka nebo baterka, pití, špekáček na opečení + chleba/rohlík, podložka na sednutí (např. igelitka).
Na místě budou k dispozici opíkačky, tácky, hořčice.
Všichni účastníci jdou na vlastní nebezpečí.
Svou účast předběžně nahlaste sms na tel. 731 672 611 nebo kliknutím na tlačítko ZÚČASTNÍM SE u této události, abychom věděli, s kolika z vás počítat.