Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Active SVČ

Ufoni

Publikováno 20. září 2022 v kategorii Active SVČ.
Školní rok se pomalu rozjíždí a s ním i celoroční Aktivity...
Zájmový útvar Aktivně s Activem, náš tzv. @activnioddil a Pojeď s námi na tábor letos nastupuje do sedmé sezóny a máme pro vás mnoho novinek...
Mnoho nových víkendových pobytů, kdy startujeme v pátek 30.9.2022 na Turistické základně SMRČNÁ na téma UFONI, přihlásit se můžeš zde:


👉Deník správného Aktivňáčka, který každý člen Aktivně s Activem dostane na první schůzce nebo i v průběhu školního roku a jakmile se zúčastní nějaké Aktivity, získává body, které budou na konci odměněny. Deník, který je zároveň i tvým průvodcem pro veškeré postřehy a zápisky.
👉Pojďme společně budovat zázemí klubovny (ptáčí budky, krmítka, hmyzí hotely, rozkvetlá louka, ohniště se sezením s palet,  vyvýšené záhony z proutí, přes jarní a letní sezónu stany s podsadou atd.) Fantazie nemá hranice...
👉Za co mohu získat body?
✔️ Účastí v klubovně
✔️ Účastí na výpravách
✔️ Dobrovolnická činnost
✔️ Aktivní budování klubovny jakožto komunitní místo
✔️ Den vody, Den země
✔️ Zapojení se do Dne se seniory
✔️ Zapojení se do aktivit v rámci Activu-SVČ jako jsou čarodějnice, Den Dětí, Kouzelný zámek, Městské hledáčky atd.
✔️Letní tábory


Zkrátka VOLNÝ ČAS CO MÁ SMYSL

👉Vždy dostáváme stejnou otázku? Můžu s vámi jet na víkendový mini tábor, i když nejsem členem? No jasně, že ano. Třeba tě právě tato činnost zaujme a můžeš se k nám kdykoliv přidat.
A jaké dovednosti získáš? No jasně morseovka je základ, orientace v mapě a terénu, rozšíření vlastní kreativity a názorů, dělej zkratka co tě baví. Rozdělat táborový oheň bude pro tebe brnkačka.  Umět si poradit a ROZHODNOUT SE při herních aktivitách v umění hledání řešení. A hlavně spoustu nových zážitků a přátel.