Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Příměstské

3. Sportovně - turistický HRANIČÁŘI 18.-22. 7.

Hraničáři umí bezpočet dovedností. Do svého týmu si vybírají učně, kterým budou tyto dovednosti předávat - pohyb v přírodě, stopování, příprava jídla, šermování, nocování venku a další. Úkolem každého hraničářského učně je procházet různými zkouškami a plnit úkoly. Vrcholnou zkouškou je pak přenocování v přírodě.

Tábor je obsazen, přijímáme náhradníky.

Informace

Vedoucí

Tábor vedou dva zkušení vedoucí, tak zvaný ZZ tým, doplněný o praktikantku Lucii Kalinovou.

Věk
Cena 1800 Kč

program, jízdné, vstupné, večeře předposlední den, pojištění

Termín

18.-22.07.2022

PO, ÚT, ST 8:00-16:00
ČT příchod 8:00 návrat PÁ 12:00

Místo

Sraz Active SVČ Horní (DDM)

návrat vždy na místo srazu, kromě čtvrtku 21. 7., kdy budeme na táboře nocovat

Více informací

Na tábor je nutné mít spacák a karimatku. Pondělí až čtvrtek bude sraz vždy v 8:00 na Active Horní. Ukončení bude pondělí až středa v 16:00 tamtéž. Ve čtvrtek vyrazíme na výpravu na celý den a v neznámých končinách také přespíme. Návrat bude v pátek okolo 10 hodiny na Active Horní, a to bude také ukončení celého tábora.

Děti si denně nosí jídlo s sebou.

Tábor je určený pro děti, které se nebudou bát 1 noc přespat jinde než doma. Čtvrtek je vyhrazen na celodenní výpravu, při které si děti nesou svou výbavu na zádech. Nutný je kvalitní batoh s polstrovanými zády (rádi poradíme, jaký pořídit, příp. zapůjčíme), do kterého se vejde spacák, oblečení, sandály na přezutí, hygienické potřeby, jídlo na celý den, a na který jde připnout karimatka.

Budeme spát venku, v lese. Vedoucí budou dbát na max. bezpečnost dětí. Pokud by pršelo, bude k dispozici chata, kde se vyspíme na zemi, rovněž na karimatce a ve spacáku. Dopřejte dětem dobrodružný zážitek!

Upozornění: jedná se o tábor s turistikou, počítejte, že děti mohou denně nachodit i 10 km. Tábor je vhodný pro zdatnější děti, které jsou zvyklé se během roku hýbat (sportovat)a nebojí se strávit jednu noc bez rodičů.