Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

Pobytové

TikTok kemp

Dočasně přerušeno!

Tábor na kterém se děti nejen naučí jak tvořit a bezpečně se pohybovat na sociálních sítích přímo od svých oblíbených influencerů, ale nebudou zde chybět ani táboráky, sportovní aktivity, diskotéky a čas strávený v přírodě!


Informace

Vedoucí
Věk
Cena 7950 Kč

program, ubytování, strava, pojištění

Termín

22.7.-28.7.2023

Místo

Sklené u Fryšavy, táborová základna

Více informací

Všechny workshopy jsou uchopeny tak, aby korespondovaly s tvorbou jednotlivých tvůrců. Budeme se snažit edukovat děti hned v několika oblastech sociálních sítí s využitím zábavných her, aby nedošlo jen k suchému přednesu a předávání informací.

WORKSHOP DĚLEJ, CO TĚ BAVÍ s Annou Kloboučkovou (@anna.klobouckova)
V prvním workshopu Anna Kloboučková dětem vysvětlí, proč je důležité tvořit obsah podle toho, co je baví. Ukáže jim, jak přenést svůj koníček do tvorby.

WORKSHOP JAK FUNGUJE TIKTOK s Tomášem Vrzalem (@pod_minutu)
Tomáš Vrzal děti do workshopu uvede aktivitou, ve které budou odhalovat rizika TikToku. Obsah bude zaměřený na fungování TikToku, ale i celkového vzhledu, rozložení, funkcí apod. V závěrečné hře budou děti čelit několika nástráhám TikToku, které budou muset společně vyřešit a překonat.

WORKSHOP REALITA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ s Klárou Jonášovou a Jakubem Sedláčkem (@klarajonasova / w @kudrnatey)
Klára s Jakubem jsou skvělá dvojka plná elánu a dodají do workshopu v polovině týdne novou pozitivní energii. Téma: "realita sociálních sítí" by měla dětem ukázat, že není všechno takové, jak se zdá. Nebude chybět ani vsuvka o faceappu a aplikacích, které už nyní umějí změnit nejen postavu a vzhled člověka na fotce, ale i na videu, proč není dobré to dělat a jak poznat lež od skutečnosti.

WORKSHOP JAK UDĚLAT ÚSPĚŠNÉ VIDEO s Kristýnou Kuttovou (@tynaku)
Kristýna Kuttová se na sociálních sítích pohybuje již více než 6 let a kromě natáčení vlastních videí spravuje firmám profily a školí tvůrce v samotném editu. Vybrala pro děti nejdůležitější body, které by mělo splňovat kvalitní video. Své znalosti budou uplatňovat v posledním úkolu, kde vytvoří každý oddíl 1 společné video na zadané téma.

ZÁVĚREČNÉ WORKSHOPY s Karolínou a Filipem Tománkem (@sairem / w @filda.unofficial)
Karolína Kulová je jedna z prvních českých influencerek, která začala natáčet na TikTok obsah zaměřený na make-up a skincare. O své zkušenosti se podělí v posledním workshopu.
Paralelně bude probíhat workshop s Filipem o tom, jakou sílu má vtip a komedie v tvorbě na sociální sítě.